7. Uluslararası Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Sempozyumu (icits)

Posted on Updated on

icits2013_tr

Değerli Akademisyenler,

Ülkemizin en köklü üniversitelerinden biri olan Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü tarafından 6-8 Haziran 2013 tarihinde Erzurum’ da düzenlenecek olan 7. Uluslararası Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Sempozyumu’na (7th International Computer & Instructional Technologies Symposium) sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
Bu sempozyumun farklı ülkelerden gelen katılımcılar ile akademisyenler, öğretmenler ve öğrenciler arasında bilgi ve tecrübe paylaşılmasında bir araç olmasının yanı sıra bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi alanına önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.
Sizlerin hazırlamış olduğu değerli çalışmalarınız Bilim Jürisi tarafından değerlendirilecek, uygun görülen çalışmalar sempozyum kitapçığında basılacaktır. Sempozyumda sözlü bildiri, poster, çalıştay ve panel oturumları türünde sunumlar gerçekleştirilecek olup paneller sanal ortamda da izlenebilecektir.
Akademik çalışmaların yanında Erzurum’un tarihi ve kültürel zenginliği ile şehir turu, eğlence, spor ve çeşitli etkinlikler sizlerin beğenisine sunulacaktır. Bu vesileyle sizleri kar tanesinin her çeşidini görebileceğiniz, havası soğuk ancak insanı sıcak olan şehrimiz Erzurum’a ve  Atatürk Üniversitesi’ne davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

ICITS 2013 Düzenleme Komitesi Adına

Doç. Dr. Yüksel Göktaş
Atatürk Üniversitesi
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölüm Başkanı

Sempozyum Web Sayfası için tıklayınız..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s